Еко-курорт Наутілус

 

Паризька архітектурна фірма Vincent Callebaut Architectures продовжує вдосконалювати свою унікальну ідею щодо стабільної архітектури, з найновішою концепцію - the Nautilus Eco-Resort. Спроектований для Філіппін, амбітний проект буде включати стійкі технології (sustainable technology) для забезпечення електроенергії та будинки що обертаються.

Еко-курорт Наутілус

Еко-курорт "Наутілус" буде розташовуватися в затоці в незазначеному місці на Філіппінах, в неглибоких, спокійних водах, і буде підтримуватися на телескопічних палях. Будинки набудуть форми, яку надихнула послідовність Фібоначчі.

Еко-курорт Наутілус

Всього буде 12 спіральних веж різної величини з апартаментами для туристів. Вежі будуть автоматично обертатися, щоб слідувати за сонцем. Поблизу, розташуються дюжина будинків у формі морських равликів, де вмістяться виставкові приміщення на першому поверсі, які пояснюють екологічні проблеми за проекти, а також приміщення в готелів вище.

Еко-курорт Наутілус

Десятки невеликих павільйонів будуть розкидані також навколо екосистем "Наутілус", а в центрі буде велика багатоцільова споруда, подібна формою до гори. Її дах буде покритий фруктовими садами та овочевими городами, а в середині - спортивний басейн і басейн для відпочинку з морською водою, наукові лабораторії, початкова школа, дитячий будинок та спортивний зал для місцевої молоді.

Еко-курорт Наутілус

Стійкі технології (sustainable technology) передбачені проектом, включають в себе підводні турбіни для захоплення хвильової енергії та багато зелені на стінах і даху, для поліпшення ізоляції будівель. Фасади та дахи також будуть обладнані сонячними батареями, в результаті чого "Еко-курорт" Nautilus "вироблятиме більше енергії, ніж це потрібно, при цьому надлишок відправляється в сусідні містечка.

Еко-курорт Наутілус

Дощова вода і вода утворена в результаті конденсації будуть захоплені та використані повторно, а людські відходи перетворюються на джерело енергії. Під час будівництва будуть використовуватися стабільні матеріали, включаючи мікроводорості, лляне масло та місцеві види деревини. Нарешті, проект буде намагатися використати температурні відмінності між поверхнею та глибокими морськими водами.

Еко-курорт Наутілус

Еко-курорт Наутілус

Еко-курорт Наутілус

Еко-курорт Наутілус

Еко-курорт Наутілус

Більше фото:

сайт

Контакти

Години роботи:
10.00 - 19.00
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Доставка

Купити меблі в Україні: Київ Харків Одеса Запоріжжя Дніпропетровськ Львів Кривий Ріг Миколаїв Маріуполь Вінниця Херсон Полтава Чернігів Черкаси Житомир Суми Хмельницький Рівне

Follow Us