Зелений міст

 

Цей незвичайний зелений міст створює природний зв'язок між двома гірськими вершинами поблизу Сеула в Кореї. Навколишня природа плавно переходить в міст, що забезпечує безпечний прохід для диких. Сторони хвилеподібної структури імітують гірську дорогу, а центр забезпечує більш звичний прохід для людей.

Зелений міст

Міст служить продовженням двох існуючих гірських схилів, розділених магістраллю. Він розташований на оптимальній висоті для створення безпечного поділу для руху та дикої природи.

Зелений міст

Архітектурна мова структури нагадує ритмічний характер традиційних корейських садових павільйонів, які використовувалися як спосіб встановлення міцного зв'язку з природою. Центральне ядро мосту утворює прямий шлях для людини, а супутні сегменти з його сторін створюють природний схил, який використовують тварини.

Зелений міст

Споруда розроблена архітекторами KILD: Івана Кснелашвілі, Петрас Ізора, Домінікас Дауніс та Она Лозурайтийт, і отримала перше місце на Конкурсі дизайну еко-міст Ян Ягога.

Зелений міст

Зелений міст

Зелений міст

Додаткова інформація:
Команда: kild ksnelashvili isora lozuraityte daunys
Архітектори: arch. ivane ksnelashvili arch. petras išora arch. ona lozuraitytė arch. dominykas daunys
Замовник: the seoul metropolitan government
Площа: 2600 м.кв
Довжина: 120 м
Рік проекту: 2017

Фотогалерея:

сайт

Контакти

Години роботи:
10.00 - 19.00
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Доставка

Купити меблі в Україні: Київ Харків Одеса Запоріжжя Дніпропетровськ Львів Кривий Ріг Миколаїв Маріуполь Вінниця Херсон Полтава Чернігів Черкаси Житомир Суми Хмельницький Рівне

Follow Us