Крок перший. Не дотримуйтеся суворих правил декорування. Вони існують, щоб їх порушувати. Внесіть в обстановку будинку більше свого, рідного, що визначає вашу особистість.
Крок другий. Не знижуйте значення стель. Плануючи кімнату, ви звертаєте увагу на стелю в останню мить, а це не правильно. За допомогою стель можна кардинально впливати на інтер'єр приміщення. Стелі, відбиваючи природне світло, відіграють важливу роль в освітленні приміщення.
Крок третій. Додайте в інтер'єр трохи яскравих кольорів. Це притягне увагу і зробить вашу кімнату цікавіше.
Крок четвертий. Не захоплюйтеся декоруванням. У всьому потрібна міра і гармонія. Особливо там, де функціональність простору проста.
Крок п'ятий. Використайте в декоративному оформленні живі рослини. Вони не лише прекрасно прикрашають приміщення, але очищають повітря у будинку.
Крок шостий. Особливість і унікальність вашого будинку приємно показати виставляючи предмети, які для вас багато значать. Це можуть бути сувеніри, фотографії сім'ї, ваші нагороди і досягнення.
Крок сьомий. Не бійтеся експериментувати і впроваджувати щось нове. Пофарбувати стіни в нові кольори, задекорировать меблі або змінити її на нову. Тільки так ви зможете знайти свій стиль.
Крок восьмий. Будинок повинен годитися для життя. Зробіть його максимально комфортним і зручним.
Крок дев'ятий. Освітлення у будинку-один з найважливіших елементів інтер'єру. Станьте на якийсь час фотографом і відчуйте освітлення з художнього боку. Ви помітите місця, де світло можна додати, а де зробити його теплішим і затишнішим.
Крок десятий. Використайте різні аксесуари. Вони дозволяють зв'язати окремі елементи інтер'єру і отримати закінчений вид декорованого приміщення.
Сподіваємося, що ці дизайнерські Кроки допоможуть вам. Бажаємо вам удачі!