Provenzale, ARAN, Італія - кухня в стилі Прованс

kuchnia-provenzale-01

Provenzale - модель кухні, спеціально розроблена фабрикою Aran для шанувальників стилю "Прованс". Дерев'яні фасади, з обробкою патинування, представлені у вигляді темно-коричневого-акації, світлого, золотистого - ясена і кремового кольорів. М'які, теплі, природні тони, легка імітація старіння дерева - усе це надає кухні особливий сільський шарм.

Простота і природність форм, властива атмосфері провінційного італійського будинку ХVIII-XIX століття, приємно поєднується з сучасним кухонним начинням, функціональністю і практичністю вбудованої техніки.

При виробництві кухні Provenzale використовується натуральне дерево, як основний матеріал для провансальського стилю. Тут ви можете побачити безліч деталей в стилі "Прованс": дверці з гратами, дверці з дерев'яними рамками і матовим склом, красиві відкриті полиці для посуду, металеві дверні ручки з емаллю.

Вибираючи кухню Provenzale, ви створюєте у своєму домі притулок від сучасного життя мегаполісу, віддаючи перевагу спокою і гармонії провінції.

У магазині "ЄВРО-МЕБЛІ" ви зможете отримати повнішу інформацію про цю кухню і замовити кухню Provenzale на фабриці Aran, Італія за найвигіднішою ціною.

 

kuchnia-provenzale-02

kuchnia-provenzale-03

kuchnia-provenzale-04

kuchnia-provenzale-05

kuchnia-provenzale-06

kuchnia-provenzale-07

kuchnia-provenzale-08

kuchnia-provenzale-09

kuchnia-provenzale-10

kuchnia-provenzale-11

kuchnia-provenzale-12

kuchnia-provenzale-13

kuchnia-provenzale-14

Схожі матеріали (за тегом)

Контакти

Години роботи:
10.00 - 19.00
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Доставка

Купити меблі в Україні: Київ Харків Одеса Запоріжжя Дніпропетровськ Львів Кривий Ріг Миколаїв Маріуполь Вінниця Херсон Полтава Чернігів Черкаси Житомир Суми Хмельницький Рівне

Follow Us