Сучасна кухня Erika, ARAN, Італія

ERIKA-сучасна модель кухні від фабрики Aran, Італія. Мінімалізм, свіжість і легкість прямих ліній, блиск і прекрасна якість виділяють цю кухню.

При виробництві кухні застосовуються новітні технології і матеріали. Глянсова панель меламіну останнього покоління дозволяє добитися максимальної якості обробки фасаду. Використовуються популярні глянсові кольори: білий, кремовий, чорний, червоний.

Ефектне поєднання глянсового кольору з натуральним деревом, радує наш погляд. Обробка ларикс з вертикальною структурою дерева-модрина в п'яти відтінках: природний під клен, білий, графить, чорний, темний.

Кухня ERIKA характеризується своєю комплектністю і повнотою виконання. У ній можливе використання скляного фасаду VETRO JHON-XENON з кольорами: білим бордовим, чорним, сатин.

За бажанням клієнта, можна вибрати декілька варіантів хромових ручок або виїмку.

У магазині "ЄВРО-МЕБЛІ" ви зможете отримати повнішу інформацію про цю кухню і замовити кухню Erika на фабриці Aran, Італія за найвигіднішою ціною.

 

euro-mebel-aran-erika-1

euro-mebel-aran-erika-18 

euro-mebel-aran-erika-7

euro-mebel-aran-erika-10

euro-mebel-aran-erika-19

euro-mebel-aran-erika-2

euro-mebel-aran-erika-4

euro-mebel-aran-erika-8

euro-mebel-aran-erika-11

euro-mebel-aran-erika-13

Контакти

Години роботи:
10.00 - 19.00
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Доставка

Купити меблі в Україні: Київ Харків Одеса Запоріжжя Дніпропетровськ Львів Кривий Ріг Миколаїв Маріуполь Вінниця Херсон Полтава Чернігів Черкаси Житомир Суми Хмельницький Рівне

Follow Us