Дизайн інтер'єру

Дизайнер інтер'єру в Києві

Дизайн інтер'єру - це кінцевий продукт, створений архітекторами, дизайнерами, майстрами і художниками. У його основі лежить дизайн-проект, розроблений архітектором.

Порада від досвідченого дизайну:
Тільки професійний архітектор, з багатим досвідом розробки дизайн-проектів різної складності, зможе створити для вас якісний продукт, і потім утілити його в життя. В результаті ви отримаєте стильний інтер'єр, відповідний для вашого способу життя, зручний, затишний і функціональний.

Дизайнери и архітектори студії «ЄВРО-МЕБЛІ» -  креативні люди, як захоплюються своєю роботою. Вони прекрасно розбираються в сучасних тенденціях дизайну, періодично відвідують міжнародні виставки та експозиції, беруть участь у форумах, мають публікації в профільних журналах. Багатий досвід і практика дозволяють їм створювати стильні інтер'єри.

Підбір меблів і освітлення для інтер'єру

Кваліфікований підбір меблів, освітлення і аксесуарів. Замовлення і доставка меблів, освітлення і аксесуарів за кращими цінами. Прямі постачання меблів з фабрик виготівників.

Висока якість

У сфері дизайну інтер'єру ми професіонали. Наші архітектори, дизайнери, майстри і робітники - відомі фахівці з багатим досвідом і великим портфоліо реальних робіт. Наші художники - відомі особи у сфері мистецтва. Багато з них заслужені художники України. Висока якість - це фірмовий знак студії «ЄВРО-МЕБЛІ».

Эксклюзивность

Для VIP клієнтів ми створюємо ексклюзивний дизайн-проект. Усі розробки стають власністю клієнта. Студія «ЄВРО-МЕБЛІ» дає гарантію на эксклюзивность і передає усі права розміщення фото інтер'єру VIP клієнтові.

Доступність та економія

Студія дизайну інтер'єру «ЄВРО-МЕБЛІ» - це бренд, працюючий більше 15 років. Ми не продаємо свої послуги дешево, оскільки якісний товар не може бути дешевим. Але наша політика по відношенню до замовника дуже гнучка. Ми враховуємо фінансові можливості клієнта і максимально знижуємо його витрати. В результаті отримується вагома економія коштів клієнта  при комплексному замовленні.

 

Дизайн інтер'єру в Києві

Студія дизайну інтер'єру знаходиться в Києві, вул. Деревлянська 19А, офіс 1. Ми завжди готові зустрітися з клієнтом в нашому офісі і обговорити усі ділові питання.

 

Фото реалізованих дизайнів інтер'єру

Приватні будинки. Приклад 1.

Приватні будинки. Приклад 2.

Квартири. Приклад 1.

Квартири. Приклад 2.

Офіси

 

Замовити дизайн інтер'єру

Для замовлення зателефонуйте в студію дизайну інтер'єру «АТРИС»:

050 634-89-18
096 851-30-06

або заповніть контактну форму і ми з вами зв'яжемося найближчим часом.

Copyright www.webdesigner-profi.de

Контакти

Години роботи:
10.00 - 19.00
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Доставка

Купити меблі в Україні: Київ Харків Одеса Запоріжжя Дніпропетровськ Львів Кривий Ріг Миколаїв Маріуполь Вінниця Херсон Полтава Чернігів Черкаси Житомир Суми Хмельницький Рівне

Follow Us