Планування

Сортування: orderby Кількість:

Навіщо потрібне планування?
Планування - це результат зміни розмірів житлових і допоміжних площ приміщення. Застосовується планування, в першу чергу, для поліпшення функціональності приміщень і зручності.

Хто може розробити планування квартири, будинку, офісу?
Усю роботу при розробці планування виконує архітектор. Знання основних вимог і багатий досвід, дозволяє архітекторові розробити якісне планування і врахувати інтереси клієнта і закону.

Які основні вимоги до планування, перепланування?
Найпростіше вказати, що заборонено: демонтувати стіни, що несуть, збільшувати площу "Мокрих зон" (ванна, туалет) за рахунок житлової площі, об'єднувати лоджії з балконами за рахунок зносу зовнішніх стін, переносити на балкон батареї опалювання, видаляти звукоізолюючі матеріали з підлог і так далі

Планування офісу, на що звернути первинну увагу?
Максимально зручні і функціональні зони, яким необхідно приділити увагу в офісі: кабінет керівника, зал для переговорів, робочі місця співробітників, ресепшн, місце зберігання одягу співробітників, туалети.

Copyright www.webdesigner-profi.de

Контакти

Години роботи:
10.00 - 19.00
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Доставка

Купити меблі в Україні: Київ Харків Одеса Запоріжжя Дніпропетровськ Львів Кривий Ріг Миколаїв Маріуполь Вінниця Херсон Полтава Чернігів Черкаси Житомир Суми Хмельницький Рівне

Follow Us