Планування квартири

Код товару:
Ціна: 3 €

* Вартість вказана за 1 м кв. Загальна вартість робіт може уточнюватися, в залежності від площі приміщень.

Brand:Студія дизайна "ЄВРО-МЕБЛІ", Київ

Планування квартири

Планування квартири включає: часткове або повне перенесення перегородок між кімнатами, зміна площ окремих приміщень з метою підвищення функціональності, при необхідності, зміна або зміна функціональних зон приміщень.

Склад:

  • Обмірне креслення квартири
  • Планування приміщення в 2 варіантах
  • План з розміщенням меблів і обладнання з розмірами
  • План демонтажу і план монтажу перегородок (для обраного варіанту)
  • Стилистические предложения с примерами

Окремо оплачується:

Виїзд архітектора на об'єкт (Київ) - 400грн. Планування в 3D - за бажанням замовника.

Хто може розробити якісне планування квартири?
Розробку планування квартири може виконати тільки фахівець. Довіртеся досвідченому архітекторові, і ви отримаєте потрібний результат.

Чи можете ви запропонувати планування в комплексі з ремонтно-обробними роботами?
Наша студія інтер'єру пропонує клієнтам не лише розробку планування, але і рекомендує будівельників, які ефективно і якісно проведуть ремонтно-обробні роботи. При цьому, контролювати виконання робіт, буде архітектор, що розробив планування квартири.

Яке планування квартири ви порадите?
Ми рекомендуємо для клієнта декілька варіантів планування. Враховуючи побажання клієнта і особливості квартири, архітектор пропонує індивідуальні прийоми планування квартири. Серед найпоширеніших планувань можна виділити такі: об'єднання кухні і вітальні в студію, з'єднання вітальні і передпокою, розділення туалету і ванної кімнати, об'єднання туалету і ванної кімнати. Ми робимо планування однокімнатної, двокімнатної, трикімнатної та багатокімнатної квартири.

Чи рекомендуєте ви планування однокімнатної, двукомнатной квартири в студію?
Так, якщо це влаштовує клієнта. Таке планування візуально розширює вітальню і дозволяє поєднати такі приємні речі: спілкування, приготування і їда, перегляд ТБ, відпочинок.

Фото робіт з планування квартир

Студія дизайну "ЄВРО-МЕБЛІ", Київ - це команда професійних архітекторів, дизайнерів, художників, майстрів. Ми розробляємо дизайн інтер'єрів, паспорт фасадів, робимо поліпшені планування і перепланування, виконуємо якісні ремонтно-обробні роботи. Наша студія працює більше 15 років і успішно виконує свої завдання. Серед реалізованих нами об'єктів: квартири, приватні будинки, котеджі, садиби, готелі, ресторани, кафе, офіси.

Купити Планування квартири

Copyright www.webdesigner-profi.de

Контакти

Години роботи:
10.00 - 19.00
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Доставка

Купити меблі в Україні: Київ Харків Одеса Запоріжжя Дніпропетровськ Львів Кривий Ріг Миколаїв Маріуполь Вінниця Херсон Полтава Чернігів Черкаси Житомир Суми Хмельницький Рівне

Follow Us