Планування офісу

Код товару:
Ціна: 3 €

* Вартість вказана за 1 м кв. Загальна вартість робіт може уточнюватися, в залежності від площі приміщень.

Brand:Студія дизайна "ЄВРО-МЕБЛІ", Київ

Планування офісу

Планування офісу- це зміна робочих та допоміжних площ приміщень, перенесення перегородок, визначення функціональних зон, зручне та ефективне використання робочих місць. Планування офісу дозволяє не тільки поліпшити умови для роботи співробітників, але і якісно вплинути на стиль офісу компанії.

Склад:

  • Обмірне креслення офісу
  • Планування приміщення в 2 варіантах
  • План з розміщенням меблів і обладнання з розмірами
  • План демонтажу і план монтажу перегородок (для обраного варіанту)
  • Стилистические предложения с примерами

Окремо оплачується:

Виїзд архітектора на об'єкт (Київ). Планування в 3D - за бажанням замовника.

Як на невеликому просторі розмістити функціональний і ефективний офіс?
Передусім, враховуйте мінімально допустимі норми для робочого місця і штат ваших офісних працівників. Компактно розмістите речі і офісне приладдя у вбудовуваних меблях. Використайте меблі, які можуть трансформуватися і легко міняти форму і розташування. Ефективно використайте площі коридорів і прохідних зон.  

Які фахівці беруть участь в розробці планування офісу?
Основну роботу проводить архітектор. Можливе підключення додаткових фахівців: дизайнерів офісних меблів, технічних фахівців з офісного устаткування.

Чи можете ви запропонувати планування і ремонт офісу в комплексі?
Наша «Студія дизайну інтер'єру» пропонує клієнтам не лише планування офісу, але і рекомендує будівельників, які ефективно і якісно проведуть ремонтно-обробні роботи. Причому, контроль за виконанням проводитиме архітектор, що розробив планування квартири. Наші майстри виконають роботу якісно і в строк.

Чи поставляєте ви меблі, розроблені під замовлення для офісу?
При проведенні планування і зонування офісу  ми обов'язково враховуємо розставляння меблів. Для наших клієнтів розробимо розташування офісних меблів і зробимо, за бажанням, безкоштовний проект офісних меблів під замовлення. Наші партнери - кращі італійські фабрики. Ви отримаєте меблі високої якості за розумною ціною.

Фото робіт з планування офісу

Студія дизайну "ЄВРО-МЕБЛІ", Київ - це команда професійних архітекторів, дизайнерів, художників, майстрів. Ми розробляємо дизайн інтер'єрів, паспорт фасадів, робимо поліпшені планування і перепланування, виконуємо якісні ремонтно-обробні роботи. Наша студія працює більше 15 років і успішно виконує свої завдання. Серед реалізованих нами об'єктів: квартири, приватні будинки, котеджі, садиби, готелі, ресторани, кафе, офіси.

Купити Планування офісу

Copyright www.webdesigner-profi.de

Контакти

Години роботи:
10.00 - 19.00
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Доставка

Купити меблі в Україні: Київ Харків Одеса Запоріжжя Дніпропетровськ Львів Кривий Ріг Миколаїв Маріуполь Вінниця Херсон Полтава Чернігів Черкаси Житомир Суми Хмельницький Рівне

Follow Us