Ремонт і оздоблювання

Сортування: orderby Кількість:

Що таке якісний ремонт?
Якісний ремонт - це ремонт приміщень, виконаний висококваліфікованими фахівцями, з використанням сучасних матеріалів і технологій. Студія "ЄВРО-МЕБЛІ" пропонує декілька пакетів послуг: косметичний, капітальний і ремонт "під ключ". 

Як правильно спланувати ремонт квартири, будинка?
Для успішного виконання ремонту вам необхідно запросити на цю роботу висококласних фахівців: архітектора, дизайнера, будівельну бригаду, фахівців з обробки, електриків, сантехніків, фахівців з вентиляції і кондиціонерів і т.д.

Ми радимо вам звернутися в нашу студію "ЄВРО-МЕБЛІ", і ви отримаєте комплексне рішення своєї задачі: дизайн-проект квартири плюс його повна реалізація.

Які основні роботи виконуються при проведенні ремонту?
Можна виділити найнеобхідніше: розробка робочого дизайн-проекта, будівельні роботи,  ремонтно-оздоблювальні роботи, установка сантехніки і електрики, підбір меблів і устаткування.     

На чому можна економити при замовленні ремонтно-оздоблювальних робіт?
Економно не означає погано. Ми радимо вам підбирати економніші матеріали і робити якісні, але недорогі оздоблювальні роботи. Важливо здійснювати архітектурний контроль над роботами, щоб  добитися максимального результату. Замовляючи у нас ремонт, ви отримуєте комплекс послуг і при цьому істотно економите, отримуючи додаткові знижки.

Чи можливе замовлення ремонту без дизайн-проекта об'єкту?
Для косметичного ремонту не потрібний дизайн-проект. Досить звернутися до наших фахівців ремонтно-оздоблювальних робіт. Якщо ж ви  вирішили змінити обстановку капітально або створити новий дизайн інтер'єру, то без розробки планування об'єкту і стилю приміщень, робочих креслень і схем, вам не обійтися.
Довіртеся нашим професіоналам, і ви отримаєте дійсно інтер'єр європейського класу.

З якими об'єктами ви працюєте?
Ми робимо ремонт квартир, приватних будинків, котеджів, офісів, магазинів і бутиків, готелів, ресторанів понад 10 років.

Copyright www.webdesigner-profi.de

Контакти

Години роботи:
10.00 - 19.00
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Доставка

Купити меблі в Україні: Київ Харків Одеса Запоріжжя Дніпропетровськ Львів Кривий Ріг Миколаїв Маріуполь Вінниця Херсон Полтава Чернігів Черкаси Житомир Суми Хмельницький Рівне

Follow Us